אודות

אודות


משרד עו"ד אלבז, מוכר כאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל בתחומיו – ייחודי, קליבר גבוה ובעל מוניטין של מתן מצוינות, מהירות ויעילות. במשרדנו עורכי דין יוצאי דופן ומוכשרים, מוסמכים במספר תחומי שיפוט ודוברים מגוון שפות, המספקים מגוון רחב של שירותי תאגידים, מסחריים ויישוב סכסוכים ברמה הגבוהה ביותר לקהילות העסקיות והפיננסיות הישראליות.

מובילים בכל תחום בו אנו עוסקים, אנו מביאים לידי ביטוי את המומחיות המוכרת והניסיון הרב שלנו בייעוץ ללקוחותינו בכל הנוגע לסוגיות המשפטיות המורכבות ביותר שלהם, לעסקאות החשובות ביותר ולמחלוקות הקריטיות ביותר.

עם ידע מקיף של מגמות עסקיות גלובליות עדכניות ומשאבים משולבים בקפידה, יש לנו את היכולת לפעול ביחס לעסקאות מקומיות מסובכות, ולספק אסטרטגיות מתוכננות ביסודיות ופתרונות מעשיים לצרכים המאתגרים הרב-שיפוטיים של לקוחותינו.

לקוחות המשרד מקבלים ייצוג ויעוץ משפטי, תוך הבנה של צרכי הלקוח והכרה של השוק הרלוונטי. המשרד מלווה את לקוחותיו בכל שלבי צמיחתם. ערכים של מקצועיות ומצוינות, לצד עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות, מנחים את המשרד במתן שירות ללא דופי ללקוחותיו.

תחומי עיסוק


משרד אלבז, מעניק ללקוחותיו ייצוג וייעוץ משפטי במגוון תחומים במשפט האזרחי: יישוב סכסוכים; מסחרי; הוצאה לפועל; חדלות פירעון; בנקאות; ירושה; עבודה ועוד.

המחויבות שלנו


מעבר להבנתנו את צרכיו המשפטיים של כל לקוח, אנחנו מביאים ידע רב הנוגע לסט הכלים הדרוש כדי לסייע ללקוחותינו בכל החלטה עסקית או סכסוך משפטי – אנו מעמידים צוות משפטי מנוסה שמסייע ללקוחותינו להתמודד עם אתגרים עסקיים מורכבים ומגינים עליהם מפני חשיפות וסיכונים.

מייסד

עו"ד יקיר אלבז

ייעוץ ראשוני ללא עלות