fbpx
סל קניות

סל קניות

מחפשים עבודה ולא מצליחים להכניס את הרגל בדלת?

הדרך למצוא את עבודת חלומותיכם, או לכל הפחות העבודה שתוביל אתכם לשם רצופה מכשולים וקשיים. הקושי העיקרי בחיפוש עבודה במיוחד בתחילת הקריירה הוא שאתם לא מקבלים משוב ובגלל זה אתם לא יודעים מה אתם עושים מעולה ומה אתם עושים פחות טוב.

אם אתם שולחים קורות חיים ולא מקבלים מענה וזימונים לריאיונות עבודה, אולי הבעיה היא בקורות החיים שלכם!


לעזרה בניסוח קורות חיים ומכתב פנייה אישית

.הזן את הדוא”ל שלך, כדי שנוכל ליצור איתך קשר
Click or drag a file to this area to upload.

“עסוק בדבר שאתה אוהב, ולא תצטרך לעבוד אפילו יום אחד”

קונפונציוס

איך לבלוט מול המתחרים שלי?

כדי להתבלט מול התחרות אתם צריכים לעשות את מה שכל שאר האנשים מתעצלים לעשות. אין קיצורי דרך להצלחה. יש לכם את הכישורים המתאימים לקרש הקפיצה הבא שלכם בקריירה? אז חשוב מאוד שתעשו את כל מה שצריך כדי להצליח.


סיפור חייכם הוא יצירת מופת ייחודית

קורות החיים שלכם אמורים לספר את סיפור חייכם בצורה הטובה ביותר, לא יותר לא פחות. לעיתים קשה לאנשים להפריד בין עיקר לטפל והם מדגישים בקורות חיים דברים לא רלוונטיים ואת מה שחשוב הם לא רושמים או לא מפרטים מספיק. במילים אחרות אם אתם מחפשים את העבודה הבאה שלכם כמתמחה, או כעו”ד – לאף אחד לא אכפת באיזה עבודה עבדתם בגיל שש עשרה.


מה אנחנו צריכים לעשות כדי למצוא את עבודת חלומותינו?

כאמור לעיל, הדרך למציאת עבודת החלומות שלנו או לפחות העבודה שתקרב אותנו לשם היא לא פשוטה ויש דברים שהם לא בשליטתנו כמו מגפת הקורונה עולמית שפקדה את העולם בשנת 2020. מה שכן, את מה שיש ביכולתנו לשנות כדאי מאוד שנשקיע את הזמן ונשנה ולהלן מספר טיפים:


7 טיפים של זהב במציאת עבודה בכל תחום

  • תהיו ממוקדים – תחשבו באיזה תחום אתם רוצים לעבוד ותתאימו את קורות החיים בהתאם.

  • תנסחו קורות חיים התואמים לתחום שבחרתם – עם עיצוב עסקי מקצועי וללא צבעים וקישוטים.

  • הפרידו בין עיקר לטפל – אל תכללו מידע לא רלוונטי, השתדלו לתת את כל המידע הנדרש באופן המתומצת ביותר.

  • הגהה, הגהה, הגהה – תקראו ותקראו שוב ואפילו תתנו לחבר או קרוב משפחה לעבור על קורות החיים טעויות כתיב משאירים רושם רע בעיני מעסיקים. הדבר יכול להיראות למעסיק פוטנציאלי כחוסר בתשומת לב, או כאי ידיעת השפה העברית.

  • היו מי שאתם לא יותר ולא פחות – אל תכתבו דברים בקורות חיים שהם לא נכונים או יכולות שאין לכם. הדבר שיותר גרוע מלהצליח להיכנס בדלת הוא להיכנס לדלת הלא נכונה ולא לדעת מה לעשות בעבודה.

  • וודאו שסדר העבודות שלכם הוא מהחדש לישן – מעסיק מעונין במה שאתם יודעים לעשות היום ולא מה שעשיתם לפני 10 שנים.

  • אל תפחדו לשאול – אם ואתם יודעים שניסוח קורות חיים זה לא הצד החזק שלכם, או אולי אפילו אתם רק רוצים להיות בטוחים שמה שעשית הוא מעולה, אל תהססו לפנות לעזרה מקצועית.

הדברים הקטנים הם אלה שעושים את השינוי


7 סיבות למה כדאי ללמוד תואר ראשון במשפטים


החזון של L-BAZ

המטרה שלנו היא לעזור לסטודנטים למשפטים, מתמחים ועו”ד למצוא את עבודות החלומות ולהכניס את הרגל שלהם בדלת. בעולם תחרותי כמו שלנו פשוט “לא לדעת” מה צריך להיות כלול בקורות החיים, מה הסדר של קורות החיים וכו’ לא מתקבל על הדעת בעיניי מעסיקים. אנו מציעים שירות ניסוח קורות חיים ממוקדים לתחום המשפט במטרה להכניס אתכם בכל דלת שתרצו. כמובן שקורות חיים מעולים לא מבטיחים זימון לריאיון, כמו גם קבלה לעבודה אבל שוב, מה שבידיים שלכם לעשות – תעשו.


השירות שלנו

אנו מציעים שירות ניסוח קורות חיים ושיפור קורות החיים שיש לכם עכשיו לשלב הבא. בחינת קורות החיים בעין מכירתית כסיפור שנועד להבליט את הצדדים הכי טובים שלכם ועדיין להיות אתם. בנוסף, על מנת להתבלט מעל התחרות, אנו מציעים שירות של ניסוח מכתב נלווה קצר אותו ניתן לצרף כקובץ כששולחים את קורות החיים או להוסיף לגוף האימייל (בעת הגשת מועמדות במייל).


עבודה משפטית | דרושים | עורכי דין | מתמחים | סטודנטים

הצטרפו אלינו בפייסבוק


מוזמנים לראות עוד תכנים באתר L-BAZשאלות?


error

נהנים מהבלוג הזה? אנא שתפו:)

Verified by MonsterInsights